Ma 2018. szeptember 26., szerda,
Jusztina napja van.
F E L H Í V Á S
Tisztelt Városlakók!
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza az ”Együtt egymásért” „Burger István-díj” adományozásának rendjét.
A kitüntetés az önkormányzatnál és intézményeiben, valamint a társadalmi és a civil szervezetekben, a szociális ellátás és gondozás területén kimagasló munkát végző személyeknek, valamint a városban a gyermekekért, a fiatalokért lelkiismeretesen, önzetlenül, hosszú éveken át végzett segítő, pártfogoló tevékenységért, érdekvédelmi munkáért adományozható.
A kitüntetés odaítélését bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. szeptember 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése