Ma 2018. október 22., hétfő,
Előd napja van.
F E L H Í V Á S
Tisztelt Városlakók!
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza ”Nyíregyháza Városért” „Bencs Kálmán Díj” adományozásának rendjét.
A Nyíregyháza Városért Bencs Kálmán díj emlékérem magyar és nem magyar természetes személyeknek, (továbbiakban: személyek) adományozható Nyíregyházán, illetve Nyíregyházáért az adott évben kifejtett kimagaslóan eredményes tevékenységük elismeréseként.
Az emlékérmet – amely a decemberi közgyűlésen kerül átadásra – egy évben legfeljebb három személynek lehet odaítélni.
Az adományozást bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.
A javaslatokat az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése