Ma 2018. október 22., hétfő,
Előd napja van.
F E L H Í V Á S
Tisztelt Városlakók!
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése „Nyíregyháza Város Nívódíja” elnevezéssel kitüntetést alapított.
A kitüntetés a városban hosszabb ideje eredményesen tevékenykedő olyan jogi, vagy természetes személynek adományozható, amely, vagy aki tevékenységével jelentősen hozzájárult Nyíregyháza város gazdasági életének fejlődéséhez.
A kitüntetést évente a decemberi közgyűlésen egy személy, vagy szervezet kaphatja.
A kitüntetés adományozását bármely természetes, vagy jogi személy kezdeményezheti.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése