Ma 2019. február 18., hétfő,
Bernadett napja van.
F E L H Í V Á S
Tisztelt Városlakók!
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a ”Nyíregyháza Város Közbiztonságáért” „Sztárek Ferenc-díj” kitüntetés adományozásának rendjét.
A kitüntetés a város lakosságának közbiztonsága érdekében hosszabb időn át végzett áldozatkész és felelősségteljes hivatásos tűzoltói, rendőri, polgárőri, közterület-felügyelői területen végzett tevékenység elismerésére adományozható.
A kitüntetést évente egy személy kaphatja.
A kitüntetés adományozására bármely természetes vagy jogi személy tehet javaslatot.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2019. február 28. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
Nyíregyháza, 2019. január 28.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése