Ma 2019. április 20., szombat,
Tivadar napja van.
FELHÍVÁS
Tisztelt Városlakó!
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza „Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója” „Babicz Béla-díj” adományozásának rendjét.
Az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendelet alapján „Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója” „Babicz Béla-díj”- kitüntetés a város lakosságának gyógyításában kifejtett odaadó kiemelkedő munkát végző személyeknek adományozható.
Az elismerést a város egészségügyi alapellátásában dolgozó egy orvos munkatárs, valamint egy nem orvos munkatárs kaphatja.
A kitüntetés odaítélését bármely természetes és jogi személy kezdeményezheti.
A javaslatokat az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2019. április 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
Nyíregyháza, 2019. április 1.
Nyíregyháza Megyei Város
Közgyűlése