Ma 2019. április 20., szombat,
Tivadar napja van.
.
FELHÍVÁS
.
Tisztelt Városlakó!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza „Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója” „Babicz Béla-díj” adományozásának rendjét.
.
Az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendelet alapján „Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója” „Babicz Béla-díj”- kitüntetés a város lakosságának gyógyításában kifejtett odaadó kiemelkedő munkát végző személyeknek adományozható.
.
Az elismerést a város egészségügyi alapellátásában dolgozó egy orvos munkatárs, valamint egy nem orvos munkatárs kaphatja.
.
A kitüntetés odaítélését bármely természetes és jogi személy kezdeményezheti.
.
A javaslatokat az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2019. április 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza, 2019. április 1.
.
Nyíregyháza Megyei Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.