Ma 2019. április 20., szombat,
Tivadar napja van.
.
FELHÍVÁS
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a „Kiváló Köztisztviselői Munkáért„ „Májerszky Béla-díj” adományozásának rendjét.
.
A kitüntetés a polgármesteri hivatalban legalább öt éve dolgozó köztisztviselőnek adományozható, aki munkáját pontosan, felelősséggel, megbízhatóan végzi, akinek munkájában érzékelhető a közigazgatási tevékenység színvonalának, hatékonyságának fokozására való törekvés.
.
A kitüntetés adományozására javaslatot bármely természetes vagy jogi személy tehet.
.
A kitüntetést évente a Köztisztviselők Napja alkalmából rendezett ünnepségen egy személy kaphatja.
.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2019. április 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza, 2019. április 1.
.
Dr. Szemán Sándor
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.