Ma 2020. február 24., hétfő,
Mátyás napja van.
.
F E L H Í V Á S
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a ”Nyíregyháza Város Közbiztonságáért” „Sztárek Ferenc-díj” kitüntetés adományozásának rendjét.
.
A kitüntetés a város lakosságának közbiztonsága érdekében hosszabb időn át végzett áldozatkész és felelősségteljes hivatásos tűzoltói, rendőri, polgárőri, közterület-felügyelői területen végzett tevékenység elismerésére adományozható.
.
A kitüntetést évente egy személy kaphatja.
.
A kitüntetés adományozására bármely természetes vagy jogi személy tehet javaslatot.
.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2020. február 29. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
.
Nyíregyháza, 2020. február 3.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.