Ma 2020. május 25., hétfő,
Orbán napja van.
.
F E L H Í V Á S
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza az „Inczédy György Életmű”-díj adományozásának rendjét.
.
Az „Inczédy György Életmű” -díj annak a Nyíregyházán született, vagy hosszabb ideje városunkban élő, dolgozó, illetve nyugdíjas személynek adományozható, aki az élet bármely területén maradandót alkotott, kiemelkedő szakmai tevékenységével jelentősen hozzájárult városunk fejlődéséhez, hírnevének öregbítéséhez a város közvéleménye által elismerten.
.
A cím évente öt személynek adományozható.
.
Az adományozást bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.
.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2020. május 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.