Ma 2020. szeptember 28., hétfő,
Vencel napja van.
.
F E L H Í V Á S
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza az ”Együtt egymásért” „Burger István-díj” adományozásának rendjét.
A kitüntetés az önkormányzatnál és intézményeiben, valamint a társadalmi és a civil szervezetekben, a szociális ellátás és gondozás területén kimagasló munkát végző személyeknek, valamint a városban a gyermekekért, a fiatalokért lelkiismeretesen, önzetlenül, hosszú éveken át végzett segítő, pártfogoló tevékenységért, érdekvédelmi munkáért adományozható.
.
A kitüntetés odaítélését bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.
.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2020. szeptember 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.).
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.