Ma 2020. október 20., kedd,
Vendel és Irén napja van.
.
F E L H Í V Á S
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza ”Nyíregyháza Városért” „Bencs Kálmán Díj” adományozásának rendjét.
.
A Nyíregyháza Városért Bencs Kálmán díj emlékérem magyar és nem magyar természetes személyeknek, (továbbiakban: személyek) adományozható Nyíregyházán, illetve Nyíregyházáért az adott évben kifejtett kimagaslóan eredményes tevékenységük elismeréseként.
Az emlékérmet – amely a decemberi közgyűlésen kerül átadásra – egy évben legfeljebb három személynek lehet odaítélni.
.
Az adományozást bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.
.
A javaslatokat az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2020. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.