Ma 2020. október 20., kedd,
Vendel és Irén napja van.
.
F E L H Í V Á S
.
Tisztelt Városlakók!
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése „Nyíregyháza Város Nívódíja” elnevezéssel kitüntetést alapított.
.
A kitüntetés a városban hosszabb ideje eredményesen tevékenykedő olyan jogi, vagy természetes személynek adományozható, amely, vagy aki tevékenységével jelentősen hozzájárult Nyíregyháza város gazdasági életének fejlődéséhez.
.
A kitüntetést évente a decemberi közgyűlésen egy személy, vagy szervezet kaphatja.
.
A kitüntetés adományozását bármely természetes, vagy jogi személy kezdeményezheti.
.
A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2020. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)
.
A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.