.
HIRDETMÉNY
.
HITELES FELHÍVÁS
.
Tájékoztatom a tisztelt nyíregyházi városlakókat, hogy Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 54.§-a és a Közgyűlés Szervezeti és Működési Szabályzata 27-30. §-ai alapján
.
2021. november 18-án (csütörtökön) 14.00 órától
közmeghallgatást tart a Városháza Krúdy Termében.
(Nyíregyháza, Kossuth tér 1. I. emelet 121.)
.
A közmeghallgatás alkalmával a helyi lakosság és a helyben érdekelt szervezetek képviselői a Közgyűléshez, a polgármesterhez, az alpolgármesterekhez, az egyes helyi képviselőkhöz vagy a jegyzőhöz a helyi közügyeket érintő kérdéseket intézhetnek, illetőleg közérdekű javaslatokat tehetnek.
.
Kérem az érdeklődő városlakókat, hogy a járványügyi helyzetre tekintettel a közmeghallgatásra érkezők fokozottan figyeljenek a védelmi intézkedések betartására, valamint saját és mások egészségének védelme érdekében lehetőség szerint viseljenek maszkot.
.
Kérem továbbá, hogy csak halaszthatatlan közérdekű ügyekben éljenek a közmeghallgatáson történő személyes megjelenés lehetőségével.
.
A közérdekű kérdések és javaslatok megtételére a közmeghallgatás időpontja előtt is van lehetőség.
.
A kérdéseket és javaslatokat a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre, vagy postai úton Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalához címezve (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1. szám) küldhetik meg a közmeghallgatás időpontjáig.
.
Nyíregyháza, 2021. november 9.
Tisztelettel:
Dr. Kovács Ferenc

 

 
a

a

 

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.