Közérdekű bejelentések

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala a működésével összefüggő visszaélések, szabálytalanságok és integritási, korrupciós kockázatokra vonatkozó bejelentések fogadása érdekében közérdekű bejelentőrendszert alakított ki. Ennek igénybe vételével a közérdekű bejelentők szóban, írásban, elektronikus úton hátrányos jogkövetkezmények nélkül tehetik meg bejelentéseiket a közérdek sérelmére elkövetett és a Polgármesteri Hivatalt érintő, korrupciós kockázatokra vagy eseményekre irányuló közvetlen esetekről, az integritási vagy etikai tárgyú szabálytalanságokról. A közérdekű bejelentőrendszer biztosítja a közérdekű bejelentő védelmét, a hátrányos jogkövetkezmények nélküli önkéntes bejelentési lehetőséget.

A közérdekű bejelentéseket a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre, postai úton a 4401 Nyíregyháza Pf.: 83. címre történő megküldéssel lehet megtenni.

A szóbeli bejelentések fogadása 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér. 1. szám 130. számú irodájában történik.
 
a
a
 

Látássérült verzió

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.