Ma 2017. december 16., szombat,
Etelka és Aletta napja van.
Tájékoztatás
Kéményseprőipari sormunka ütemterv

A Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központja tájékoztatása alapján Nyíregyháza területén a lakosság részére a sormunkát 2017-ben január 2. és október 30. között folyamatosan végzik.

A tervezett sormunka a kéményseprőipari szerv megrendelés nélkül, rendszeres időközönként, tűzbiztonsági okból végzett ellenőrző tevékenysége, amely kiterjed az ingatlanhoz tartozó tüzelőberendezés égéstermékének elvezetésére szolgáló kémény (kémények), tartalékkémény, továbbá a bekötő- és összekötő elemek átvizsgálására, szükség szerinti tisztítására.

Ez a tevékenység a természetes személyek tulajdonában lévő ingatlanokhoz tartozó égéstermék-elvezetők (kémények) esetében – a kéményseprő által megajánlott első két időpontban ingyenes.

Az érintett ingatlan tulajdonosát a tervezett sormunka ütemezett időpontjáról két héttel korábban értesítik.

Az ütemterv és a tevékenység ellátásával kapcsolatos minden további információ elérhető a www.kemenysepres.katasztrofavedelem.hu weboldalon.
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.