Ma 2017. október 19., csütörtök,
Nándor napja van.

F E L H Í V Á S

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése „Nyíregyháza Város Nívódíja” elnevezéssel kitüntetést alapított.

A kitüntetés a városban hosszabb ideje eredményesen tevékenykedő olyan jogi, vagy természetes személynek adományozható, amely, vagy aki tevékenységével jelentősen hozzájárult Nyíregyháza város gazdasági életének fejlődéséhez.

A kitüntetést évente a decemberi közgyűlésen egy személy, vagy szervezet kaphatja.

A kitüntetés adományozását bármely természetes, vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2017. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).

Formanyomtatvány kitüntetésekhez
Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.