Ma 2017. október 19., csütörtök,
Nándor napja van.

F E L H Í V Á S

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése „Nyíregyháza Város Nívódíja” elnevezéssel kitüntetést alapított.

A kitüntetés a városban hosszabb ideje eredményesen tevékenykedő olyan jogi, vagy természetes személynek adományozható, amely, vagy aki tevékenységével jelentősen hozzájárult Nyíregyháza város gazdasági életének fejlődéséhez.

A kitüntetést évente a decemberi közgyűlésen egy személy, vagy szervezet kaphatja.

A kitüntetés adományozását bármely természetes, vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2017. október 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

Formanyomtatvány kitüntetésekhez
Nyíregyháza Megyei Jogú Város