Ma 2017. november 17., péntek,
Hortenzia és Gergő napja van.

F E L H Í V Á S

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a ”Nyíregyháza Város Kulturális Életéért Krúdy Gyula-díj” adományozásának rendjét.
A kitüntetés városban hosszabb ideje eredményesen tevékenykedő tudományos kutatónak vagy munkatársnak, képző- és építőművésznek, a közművelődés, közgyűjtemény, tánc, kórus, film, zene, színház, valamint a nyomtatott vagy az elektronikus sajtó területén hosszabb ideje dolgozó személynek adományozható.

A kitüntetés adományozását bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2017. november 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése