Ma 2017. december 16., szombat,
Etelka és Aletta napja van.

FONTOS HATÁRIDŐ - HELYI IPARŰZÉSI ADÓELŐLEG FELTÖLTÉSE DECEMBER 20.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Adóosztálya tájékoztatja az adózókat, hogy december 20-áig a helyi iparűzési adóelőleget a várható éves fizetendő adó összegére ki kell egészíteni (feltölteni) azon vállalkozóknak, akik társasági adóban adóelőleg kiegészítésre (feltöltésre) kötelezettek, és ezzel egyidejűleg bevallást is kell tenniük. A bevallást akkor is be kell nyújtani, ha az adóelőleg kiegészítés összege 0,-Ft., azaz fizetési kötelezettség nincs.

A befizetést Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal OTP Bank Nyrt-nél vezetett 11744003-15402006-03540000 számú számlájára kell teljesíteni.

Az adóelőleg kiegészítéséről szóló bevallás letölthető a Polgármesteri Hivatal honlapjáról www.varoshaza.nyiregyhaza.hu (ADÓOSZTÁLY ROVATA/iparűzési adó bevallás). Benyújtása történhet elektronikus úton, postai kézbesítéssel, vagy személyesen leadható a Nyíregyháza Polgármesteri Hivatal Ügyfélcentrumában (Nyíregyháza, Rákóczi u. 4.) 30-as, 31-es számú ablakoknál.

A bevallási kötelezettség késedelmes, vagy nem teljesítése esetén mulasztási bírság megállapítására kerülhet sor.

Nyíregyháza, 2017. december 6.
dr. Kása Brigitta
aljegyző


 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.