Ma 2018. február 19., hétfő,
Zsuzsanna napja van.

FELHÍVÁS

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a "Nyíregyháza Város Közbiztonságáért" „Sztárek Ferenc-díj" kitüntetés adományozásának rendjét.

A kitüntetés a város lakosságának közbiztonsága érdekében hosszabb időn át végzett áldozatkész és felelősségteljes hivatásos tűzoltói, rendőri, polgárőri, közterület-felügyelői területen végzett tevékenység elismerésére adományozható.

A kitüntetést évente egy személy kaphatja.

A kitüntetés adományozására bármely természetes vagy jogi személy tehet javaslatot.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016 (II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. február 28. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

Nyíregyháza, 2018. február 5.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése