Ma 2018. február 19., hétfő,
Zsuzsanna napja van.

FELHÍVÁS

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza "Nyíregyháza Város Sportjáért " „Kovács (Bütyök) József-díj" kitüntetés adományozásának rendjét.

E kitüntetés a városban eredményesen tevékenykedő vagy kiemelkedő sportsikert elért sportolónak, sportszakembernek adományozható.

A kitüntetést évente egy személy kaphatja.

A kitüntetés adományozását bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016. (II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. február 28. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).


Nyíregyháza, 2018. február 5.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.