Ma 2018. április 24., kedd,
György napja van.

FELHÍVÁS

Tisztelt Városlakó!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza „Nyíregyháza Kiváló Egészségügyi Dolgozója” „Eisert Árpád-díj” adományozásának rendjét.

A kitüntetést az egészségügyi szakellátásban, valamint egyéb egészségügyi ellátási területen
dolgozó – kivétel a város egészségügyi alapellátásban dolgozó – egy orvos munkatárs, valamint egy nem orvos munkatárs kaphatja.

A kitüntetés odaítélését bármely természetes és jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. április 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

Nyíregyháza, 2018. április 3.

Nyíregyháza Megyei Város
Közgyűlése