Ma 2018. április 24., kedd,
György napja van.

FELHÍVÁS

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza a „Kiváló Köztisztviselői Munkáért„ „Májerszky Béla-díj” adományozásának rendjét.

A kitüntetés a polgármesteri hivatalban legalább öt éve dolgozó köztisztviselőnek adományozható, aki munkáját pontosan, felelősséggel, megbízhatóan végzi, akinek munkájában érzékelhető a közigazgatási tevékenység színvonalának, hatékonyságának fokozására való törekvés.

A kitüntetés adományozására javaslatot bármely természetes vagy jogi személy tehet.

A kitüntetést évente a Köztisztviselők Napja alkalmából rendezett ünnepségen egy személy kaphatja.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. április 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

Nyíregyháza, 2018. április 3.

Dr. Szemán Sándor