Ma 2018. május 21., hétfő,
Konstantin napja van.

F E L H Í V Á S

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza az „Inczédy György Életmű”-díj adományozásának rendjét.

Az „Inczédy György Életmű” -díj annak a Nyíregyházán született, vagy hosszabb ideje városunkban élő, dolgozó, illetve nyugdíjas személynek adományozható, aki az élet bármely területén maradandót alkotott, kiemelkedő szakmai tevékenységével jelentősen hozzájárult városunk fejlődéséhez, hírnevének öregbítéséhez a város közvéleménye által elismerten.

A cím évente öt személynek adományozható.

Az adományozást bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2018. május 31. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez. (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.)

A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).


Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.