Ma 2018. december 11., kedd,
Árpád és Árpádina napja van.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Osztálya (4400. Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) kétfordulós, nyilvános pályázat keretében BÉRBEADÁS ÚTJÁN TÖRTÉNŐ HASZNOSÍTÁSRA MEGHIRDETI az

Hely

Funkció

m2

Hrsz.

Licit induló ár

Bánatpénz
(Ft)

Kossuth tér 1. sz üzlethelyiség 98+35 202 386.862.-Ft/hó+ÁFA 464.230.-Ft
Kossuth tér 1. sz pincehelyiség 130 202

Az első fordulóban a részletes pályázati kiírás szerinti tartalmú pályázat 2018. július 16. napján 9.30 óráig nyújtható be.

A második fordulóban, a versenytárgyalásra a részletes pályázati kiírásban meghatározott időpontban kerül sor.

A kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

A részletes pályázati kiírás - melyben foglaltak ismerete és betartása az érvényes pályázat benyújtásának elengedhetetlen feltétele - átvehető a Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Osztály Nyíregyháza, Kossuth tér 1. "D" épület I./150. sz. irodahelyiségében vagy letölthető a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapról. További információ kérhető személyesen, vagy telefonon (42/524-540; 42/524-543) ügyfélfogadási időben.

Megjelenés: Nyíregyházi Napló
  • 2018. július 13.
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.