Ma 2018. december 11., kedd,
Árpád és Árpádina napja van.
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Osztálya (4400. Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) kétfordulós, nyilvános pályázat keretében BÉRBEADÁS ÚTJÁN TÖRTÉNŐ HASZNOSÍTÁSRA MEGHIRDETI az
Hely Funkció m2 Hrsz. Licit induló ár Bánatpénz
(Ft)
Arany J. u. 2-12. sz üzlethelyiség 30+16
6403/2/A/69 63.525,- Ft/hó + ÁFA 76.230,- Ft
Az első fordulóban a részletes pályázati kiírás szerinti tartalmú pályázat 2018. augusztus 13. napján 9.00 óráig nyújtható be.
A második fordulóban, a versenytárgyalásra a részletes pályázati kiírásban meghatározott időpontban kerül sor.
A kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
A részletes pályázati kiírás - melyben foglaltak ismerete és betartása az érvényes pályázat benyújtásának elengedhetetlen feltétele - átvehető a Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Osztály Nyíregyháza, Kossuth tér 1. "D" épület I./150. sz. irodahelyiségében vagy letölthető a www.varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapról. További információ kérhető személyesen, vagy telefonon (42/524-540; 42/524-543) ügyfélfogadási időben.
Megjelenés: Nyíregyházi Napló 2018. augusztus 8.