Ma 2018. december 11., kedd,
Árpád és Árpádina napja van.
.
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Osztálya (4400. Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) kétfordulós, nyilvános pályázat keretében BÉRBEADÁS ÚTJÁN TÖRTÉNŐ HASZNOSÍTÁSRA MEGHIRDETI az
.
Hely Funkció m2 Hrsz. Licit induló ár Bánatpénz
(Ft)
Arany J. u. 2-12. sz üzlethelyiség 30+16
6403/2/A/69 63.525,- Ft/hó + ÁFA 76.230,- Ft
.
Az első fordulóban a részletes pályázati kiírás szerinti tartalmú pályázat 2018. augusztus 13. napján 9.00 óráig nyújtható be.
.
A második fordulóban, a versenytárgyalásra a részletes pályázati kiírásban meghatározott időpontban kerül sor.
.
A kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
.
A részletes pályázati kiírás - melyben foglaltak ismerete és betartása az érvényes pályázat benyújtásának elengedhetetlen feltétele - átvehető a Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Osztály Nyíregyháza, Kossuth tér 1. "D" épület I./150. sz. irodahelyiségében vagy letölthető a www.varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapról. További információ kérhető személyesen, vagy telefonon (42/524-540; 42/524-543) ügyfélfogadási időben.
.
.
Megjelenés: Nyíregyházi Napló 2018. augusztus 8.
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.