PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Osztálya (4400. Nyíregyháza, Kossuth tér 1.) kétfordulós, nyilvános pályázat keretében történő ÉRTÉKESÍTÉSRE MEGHIRDETI az Önkormányzat tulajdonában álló alábbi ingatlanokat:
Hely Művelési ág Terület
(m2)
Hrsz. Licit induló ár
(Ft)
Bánatpénz
(Ft)
Deák F. u. 24.
lakás
6208/A/4 3.000.000,- 300.000,-
A licit induló ár az ÁFA-t tartalmazza.
Az első fordulóban a részletes pályázati kiírás szerinti tartalmú pályázat 2020. október 22. napján (csütörtök) 1200 óráig nyújtható be.
A második fordulóban, a versenytárgyalásra a részletes pályázati kiírásban meghatározott időpontban kerül sor.
A kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
A részletes pályázati kiírás - melyben foglaltak ismerete és betartása az érvényes pályázat benyújtásának elengedhetetlen feltétele - átvehető a Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Osztály Nyíregyháza, Kossuth tér 1. "D" épület I./150. sz. irodahelyiségében vagy letölthető a varoshaza.nyiregyhaza.hu honlapról. További információ kérhető személyesen, vagy telefonon (42/524-540; 42/524-524/258m.) ügyfélfogadási időben.
Megjelenés: Nyíregyházi Napló 2020. október 9., 2020. október 16.

Látássérült verzió