Ma 2018. február 19., hétfő,
Zsuzsanna napja van.

Pályázati felhívás

Pályázat címe: Iskolai diáksport támogatása

Pályázat tárgya
: diáksport feladatokat ellátó iskolai sportkörök és diáksport egyesületek éves működési és rendezvény támogatása

Pályázat kódja
: 2/2018- Diáksport 2018. évi támogatása

Pályázatot kiíró szerv megnevezése:

Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága

Pályázatot kiíró szerv címe
: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázati program célja
: iskolai diáksport működésének támogatása által a sport és az egészséges életmód népszerűsítésével a tanulók hasznos időtöltésének minél szélesebb körű biztosítása (diákolimpiai versenyekre való felkészítés és versenyeztetés, a házi-és városi versenyek szervezése, szabadidős tevékenységek költségeinek támogatása)

Pályázati program megvalósításának forrása
: Nyíregyháza MJV Közgyűlése által elfogadott 2018. évi költségvetési rendelet Sport célfeladatainak Diáksport támogatása előirányzata terhére 26 500 000,- Ft.

Pályázat benyújtására jogosultak köre
: Nyíregyházán működő iskolák és az iskolai diáksport területén tevékenykedő egyesületek, sportszervezetek, alapítványok

Benyújtandó pályázat kötelező elemei, csatolandó dokumentumok, nyilatkozatok
: a pályázati adatlap Nyilatkozata alapján

Pályázati díj
: nincs

Pályázati dokumentumok elérhetősége
: www.varoshaza.nyiregyhaza.hu

Pályázat benyújtásának módja
: kizárólag postai úton, ajánlott küldeményként

Pályázat benyújtásának helye
: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala- Polgármesteri Kabinet; sport referens részére; 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázat benyújtásának határideje
: 2018. március 1.

Szükséges forrás mértéke, formája, meglétének igazolására szolgáló dokumentumok
: A pályázat önerőt nem igényel.

Pályázat befogadásának feltételei, befogadásról szóló döntés, hiánypótlás határideje:

Kizárólag a megadott pályázati űrlapon benyújtott pályázatokat fogadunk be. Elbírálásra a hiánytalanul kitöltött és a kötelezően csatolandó dokumentumokkal és nyilatkozatokkal ellátott pályázat kerül. Hiánypótlásra nincs lehetőség.

Pályázat elbírálásának várható határideje, elbírálás szempontrendszere, döntéshozó:
2018. március 20.
Az intézmény tanulói létszámához viszonyítottan minél több diákot megmozgató, minél színesebb és változatosabb, a városi sport terén az összefogást elősegítő feladatokat tartalmazó pályázatok előnyben részesülnek. A támogatási összeg meghatározásánál szempont: a 2016/2017-es tanévben végzett sporttevékenység (iskolai sportkörök száma, iskolában rendezett sportversenyek száma, más iskolák sportrendezvényein való részvétel), diákolimpiai részvétel és eredmények, városi rendezvényeken való aktivitás.

A megítélt támogatási összeg felhasználása az alábbi megoszlásban történhet:

  • maximum 30% sporteszközök, sportfelszerelések vásárlása;
  • maximum 20% működési költségek (személyi és adminisztrációs költségek),
  • minimum 50% sportversenyek szervezésével, azokon való részvétellel kapcsolatos kiadások (utazás, szállás, étkezés, nevezés, díjazás, játékvezetői díjak)

Pályázattal kapcsolatos döntés meghozatalára Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága jogosult.

Pályázatot kiíró szerv felhívja a pályázók figyelmét, hogy az elbírálás során az igényeltnél alacsonyabb összegű támogatás is megítélhető. Szerződéskötés az elbírálást követő 60 napon belül Nyíregyháza MJV Közgyűlésének 30/2014. (XI.28.) önkormányzati rendelete előírásai alapján.

Kiíró tájékoztatja a pályázókat, hogy a pályázati kiírásnak nem megfelelő módon, a határidőn túl benyújtott pályázó pályázatát érvénytelennek nyilváníthatja. Kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.
 
a
 
a

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.