Ma 2018. február 19., hétfő,

:
Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága

Pályázatot kiíró szerv címe
: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázati program célja
: tehetséges nyíregyházi sportolók felkészülési és versenyzési költségeinek támogatása

Pályázati program megvalósításának forrása
: Nyíregyháza MJV Közgyűlése által elfogadott 2018. évi költségvetési rendelet Sport célfeladatainak Sportösztöndíj rendszer előirányzata terhére 9 000 000,- Ft.

Pályázat benyújtására jogosultak köre
: olimpiai sportágat űző, szakszövetség által szervezett országos versenyen elért I-III. és/vagy nemzetközi versenyen elért I-VIII. eredményekkel rendelkező, egyéni sportágak esetében a korosztályos országos ranglista 1-3 helyén álló/ korosztályos válogatott, 14. életévét betöltött, nyíregyházi kötődésű, itt született vagy legalább 3 éve itt élő és/vagy tanuló, városunk színeiben sportoló amatőr vagy igazolt sportoló, illetve a felsorolt feltételeknek megfelelő sportolói tagsággal rendelkező sportszervezet

Benyújtandó pályázat kötelező elemei, csatolandó dokumentumok, nyilatkozatok
: a pályázati adatlap alapján, valamint az egyesület által is ellenjegyzett szövetségi igazolás a versenyeredményekre vonatkozóan

Pályázati díj
: nincs

Pályázati dokumentumok elérhetősége
: www.varoshaza.nyiregyhaza.hu

Pályázat benyújtásának módja
: kizárólag postai úton, ajánlott küldeményként

Pályázat benyújtásának helye
: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala- Polgármesteri Kabinet; sport referens részére; 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázat benyújtásának határideje
: 2018. március 1.

Szükséges forrás mértéke, formája, meglétének igazolására szolgáló dokumentumok
: A pályázat önerőt nem igényel.

Pályázat befogadásának feltételei, befogadásról szóló döntés, hiánypótlás határideje:

Kizárólag a megadott pályázati űrlapon benyújtott pályázatokat fogadunk be. Elbírálásra a hiánytalanul kitöltött és a kötelezően csatolandó szövetségi igazolással, dokumentumokkal és nyilatkozatokkal ellátott pályázat kerül. Hiánypótlásra nincs lehetőség.

Pályázat elbírálásának várható határideje, elbírálás szempontrendszere, döntéshozó
:
2018. március 20. Elbírálásnál meghatározó szempont a 2017-ben elért eredményesség és a 2018-ban várható országos és nemzetközi versenyeken való részvétel száma.

Pályázattal kapcsolatos döntés meghozatalára Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága jogosult.

Pályázatot kiíró szerv felhívja a pályázók figyelmét, hogy az elbírálás során az igényeltnél alacsonyabb összegű támogatás is megítélhető. Szerződéskötés az elbírálást követő 60 napon belül Nyíregyháza MJV Közgyűlésének 30/2014.(XI.28.) önkormányzati rendelete előírásai alapján.

Kiíró tájékoztatja a pályázókat, hogy a pályázati kiírásnak nem megfelelő módon, a határidőn túl benyújtott pályázó pályázatát érvénytelennek nyilváníthatja. Kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.