Ma 2018. február 19., hétfő,

Pályázat tárgya
: sportszervezetek, egyesületek támogatása

Pályázat kódja
: 01/2018- Szabadidősport- szabadidősport szervezetek működési és rendezvénytámogatása

Pályázatot kiíró szerv megnevezése
: Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága

Pályázatot kiíró szerv címe
: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázati program célja
: a város polgárait érintő szabadidős sportolási lehetőségek kialakítása, biztosítása, valamint szabadidős rendezvények megvalósításának támogatása, a szabadidő hasznos eltöltésének népszerűsítése

Pályázati program megvalósításának forrása
: Nyíregyháza MJV Közgyűlése által elfogadott 2018. évi költségvetési rendelet Sport célfeladatainak Szabadidősport előirányzata terhére 5 500 000,- Ft

Pályázat benyújtására jogosultak köre
: Nyíregyházán működő, szabadidősport feladatait ellátó egyesületek, szervezetek

Benyújtandó pályázat kötelező elemei, csatolandó dokumentumok, nyilatkozatok
: a pályázati adatlap alapján

Pályázati díj
: nincs

Pályázati dokumentumok elérhetősége
: www.varoshaza.nyiregyhaza.hu

Pályázat benyújtásának módja
: kizárólag postai úton, ajánlott küldeményként

Pályázat benyújtásának helye
: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala- Polgármesteri Kabinet; sport referens részére; 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázat benyújtásának határideje
: 2018. március 1.

Szükséges forrás mértéke, formája, meglétének igazolására szolgáló dokumentumok:

A pályázat önerőt nem igényel.

Pályázat befogadásának feltételei, befogadásról szóló döntés, hiánypótlás határideje
:
Kizárólag a megadott pályázati űrlapon benyújtott pályázatokat fogadunk be. Elbírálásra a hiánytalanul kitöltött és a kötelezően csatolandó dokumentumokkal és nyilatkozatokkal ellátott pályázat kerül. Hiánypótlásra nincs lehetőség.

Pályázat elbírálásának várható határideje, elbírálás szempontrendszere, döntéshozó
:
2018. március 20. Az elbírálásnál meghatározó szempont a rendszeres foglalkozásokon, illetve a megrendezni kívánt sportrendezvényeken résztvevők száma.

Pályázattal kapcsolatos döntés meghozatalára Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága jogosult.

Pályázatot kiíró szerv felhívja a pályázók figyelmét, hogy az elbírálás során az igényeltnél alacsonyabb összegű támogatás is megítélhető. Szerződéskötés az elbírálást követő 60 napon belül Nyíregyháza MJV Közgyűlésének 30/2014. (XI.28.) önkormányzati rendelete előírásai alapján.

Kiíró tájékoztatja a pályázókat, hogy a pályázati kiírásnak nem megfelelő módon, a határidőn túl benyújtott pályázó pályázatát érvénytelennek nyilváníthatja. Kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.