Ma 2018. április 24., kedd,
György napja van.
Rászoruló Hallgatókért Közalapítvány
Nyíregyháza, Kossuth tér 1.
Adószám: 18796702-1-15
Számlaszám: OTP Nyíregyháza 11744003-20913519

Pályázati felhívás

A „RÁSZORULÓ HALLGATÓKÉRT KÖZALAPÍTVÁNY” Kuratóriuma pályázatot ír ki egyszeri vissza nem térítendő támogatás elnyerésére, felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók részére.

FELTÉTELEK:
  • legalább 5 éves nyíregyházi állandó lakhely;
  • első diploma megszerzésére vonatkozó felsőoktatási aktív hallgatói jogviszony (BSC, MSC, osztatlan képzés);
  • jó tanulmányi eredmény (minimum 3,51-es átlageredmény kumulált átlag alapján);
  • a családban az egy főre jutó havi nettó jövedelem nem haladhatja meg a mindenkori legkisebb öregségi nyugdíj 250 %-át, azaz 71.250 Ft-ot.

A pályázathoz kérjük benyújtani:
  1. adatlapot, (letölthető a www.nyiregyhaza.hu, személyesen átvehető a Polgármesteri Hivatal Szociális és Köznevelési Osztály Titkárságán, B. épület I. emelet 102. szoba);
  2. iskolalátogatási igazolást, (valamennyi tanköteles vagy tanulmányokat folytató gyermek esetén);
  3. a felsőfokú tanulmányi eredményt dokumentáló, az előző félév kumulált tanulmányi átlagát tartalmazó Tanulmányi Osztály által hitelesített irat másolatát, (legutóbbi lezárt félévi eredmény, elektronikus vagy hagyományos leckekönyv másolata mely tartalmazza a kumulált átlagot);
  4. aktív hallgatói jogviszony igazolását;
  5. az egy főre jutó családi jövedelem igazolásait (utolsó havi nettó bér, önfoglalkoztató esetén NAV és a könyvelő által kiállított igazolás, gyerektartás, családi pótlék, árvasági ellátás, nyilatkozatok stb.)
  6. a legalább 5 éves nyíregyházi állandó lakhely igazolását (lakcímkártyával, vagy Okmány Iroda által igazoltan).

A pályázatok beérkezésének határideje:
2018. május 7.
CÍM: Polgármesteri Hivatal, Szociális és Köznevelési Osztály
4400 NYÍREGYHÁZA, KOSSUTH TÉR 1.

A BORÍTÉKRA FELTÉTLENÜL ÍRJÁK RÁ: RÁSZORULÓ HALLGATÓKÉRT KÖZALAPÍTVÁNY

A Kuratórium fenntartja azt a jogát, hogy a szociális körülményeket helyszíni látogatás során ellenőrizze. A Kuratórium döntését követően írásban értesítjük a pályázókat az eredményről.

A pályázattal kapcsolatos bővebb felvilágosítást a Szociális és Köznevelési Osztályon (tel.: 42/524-585) kérhető.