Ma 2018. május 21., hétfő,
Konstantin napja van.

Pályázati felhívás

Pályázat címe: Kiemelkedő sportrendezvények 2018. évi támogatása

Pályázat tárgya: sportszervezetek, egyesületek országos és nemzetközi sportrendezvényeinek támogatása

Pályázat kódja
: 04/2018- Kiemelkedő sportrendezvények 2018. évi támogatása

Pályázatot kiíró szerv megnevezése:
Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága

Pályázatot kiíró szerv címe
: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázati program célja
: kiemelkedő sportrendezvények, országos és nemzetközi sportesemények, felkészülési tornák Nyíregyházán történő megvalósításának támogatása, a sport és az egészséges életmód népszerűsítése

Pályázati program megvalósításának forrása
: Nyíregyháza MJV Közgyűlése által elfogadott 2018. évi költségvetési rendelet Sport célfeladatainak Kiemelkedő sportrendezvények támogatása előirányzata terhére 5 200 000,- Ft.

Pályázat benyújtására jogosultak köre: Nyíregyházán működő sportegyesületek, sportszervezetek

Benyújtandó pályázat kötelező elemei, csatolandó dokumentumok, nyilatkozatok
: a pályázati
adatlap alapján

Pályázati díj: nincs

Pályázati dokumentumok elérhetősége: www.varoshaza.nyiregyhaza.hu

Pályázat benyújtásának módja: kizárólag postai úton, ajánlott küldeményként

Pályázat benyújtásának helye: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala- Polgármesteri Kabinet; sport referens részére; 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 24.

Szükséges forrás mértéke, formája, meglétének igazolására szolgáló dokumentumok: A pályázat önerőt nem igényel.

Pályázat befogadásának feltételei, befogadásról szóló döntés, hiánypótlás határideje:
Kizárólag a megadott pályázati űrlapon benyújtott pályázatokat fogadunk be. Elbírálásra a hiánytalanul kitöltött és a kötelezően csatolandó dokumentumokkal és nyilatkozatokkal ellátott pályázat kerül. Hiánypótlásra a döntésig egyszer van lehetőség 2018. június 8-i határidővel.

Pályázat elbírálásának várható határideje, elbírálás szempontrendszere, döntéshozó:
2018. június 26.
Az elbírálásnál meghatározó szempont a megrendezni kívánt sportrendezvényen résztvevők száma (sportolói és nézői létszám összege alapján kerül számításra), valamint a rendezvény besorolása (országos vagy nemzetközi).
Pályázattal kapcsolatos döntés meghozatalára Nyíregyháza MJV Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága jogosult.

Pályázatot kiíró szerv felhívja a pályázók figyelmét, hogy az elbírálás során az igényeltnél alacsonyabb összegű támogatás is megítélhető. Szerződéskötés az elbírálást követő 60 napon belül Nyíregyháza MJV Közgyűlésének 30/2014.(XI.28.) önkormányzati rendelete előírásai alapján.

Kiíró tájékoztatja a pályázókat, hogy a pályázati kiírásnak nem megfelelő módon, a határidőn túl benyújtott pályázó pályázatát érvénytelennek nyilváníthatja. Kiíró fenntartja magának azt a jogot, hogy az eljárás bármely szakaszában a felhívást indoklás nélkül visszavonja, vagy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.