Nyírinfo Kft.

Név Beosztás Telefon E-mail cím
POTOCZKY ANDRÁS alkalmazás felelős 524-524/595 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
FIGNÁR LÁSZLÓ üzemeltetési feladatok 524-524/523 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
NAGY KÁROLY üzemeltetési feladatok 524-524/108 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
ZSURKAI JÓZSEF üzemeltetési feladatok 524-524/108 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

IFJ. KALAKAI ZSOLT