Notice: Undefined index: 29 in /srv/www/htdocs/nyirhalo/modules/mod_nevnap/helper.php on line 80
Ma 2020. február 28., péntek,
Elemér napja van.

NYÍREGYHÁZA MEGYEI JOGÚ VÁROS TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYVE ÉS TELEPÜLÉSKÉPI RENDELETE

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata jogszabályi kötelezettségének eleget téve a településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló 314/2012.(XI.8.) Korm. rendeletben meghatározottak alapján elkészítette a város Településképi Arculati Kézikönyvét és új településképi rendeletét.

Látássérült verzió