Igazolás 3,5t feletti gépjárművek tárolásához

Ügytípus: IGAZOLÁS 3,5T FELETTI GÉPJÁRMŰVEK TÁROLÁSÁHOZ
Eljárás ismertetése: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Főépítészéhez kérelmet kell benyújtani a 3,5 t feletti gépjárművek okmányirodai ügyintézését megelőzően, hogy a megnevezni kívánt ingatlanon a gépjármű - a jogszabályban meghatározottak figyelembevételével - jogszerűen tárolható. A megjelölt ingatlanon belül az OTÉK 42. § (1-9) bekezdéseiben előírt mennyiségű gépjármű és autóbusz várakozóhelyet kell biztosítani, a kialakított parkolóhely akadálytalan megközelíthetőségét, valamint rendeltetésszerű használhatóságát ellenőrizni és igazolni szükséges közlekedési szabványnak megfelelő forgalomtechnikai tervvel.
Az ügyet intéző osztály: Főépítészi Osztály
Ügyfélfogadás helye: 4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1. „D” épület 156. szoba
Telefon: (42) 524-524
Ügyfélfogadási időpontok: Hétfő, Szerda: 8-12 és 13-16:30 óra között