F E L H Í V Á S

Tisztelt Városlakók!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza az ”Együtt egymásért” „Burger István-díj” adományozásának rendjét.

A kitüntetés az önkormányzatnál és intézményeiben, valamint a társadalmi és a civil szervezetekben, a szociális ellátás és gondozás területén kimagasló munkát végző személyeknek, valamint a városban a gyermekekért, a fiatalokért lelkiismeretesen, önzetlenül, hosszú éveken át végzett segítő, pártfogoló tevékenységért, érdekvédelmi munkáért adományozható.

A kitüntetés odaítélését bármely természetes vagy jogi személy kezdeményezheti.

A javaslatot az önkormányzat által alapított kitüntetések rendszeréről és azok adományozásának rendjéről szóló 5/2016.(II.26.) számú önkormányzati rendeletben meghatározott nyomtatványon kell benyújtani 2024. szeptember 30. napjáig Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteréhez (4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.).

A nyomtatvány megtalálható a www.nyiregyhaza.hu, valamint a varoshaza.nyiregyhaza.hu  honlapokon, illetve személyesen átvehető Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal főportáján (Nyíregyháza, Kossuth tér 1.sz.).

Nyíregyháza Megyei Jogú Város
Közgyűlése